04-06-2018 Czas na pracę i czas na wypoczynek .

dav

Super grill był naprawdę super!

30 czerwca 2018r. na teranie Pasieki EMAUS w bardzo licznym gronie spotkali się w raz z osobami towarzyszącymi pszczelarze z Sudeckiego Klubu Pszczelarza. Pogoda dopisała, humory były, a i tematów (nie tylko o pszczelarstwie) było bez liku. Kilkoro nowicjuszy, zgodnie z przyjętym dawno temu zwyczajem, przyniosło „własnoręcznie” upieczone ciasto. Nie zabrakło pieczystego i innych rarytasów, obowiązkowych na tego typu imprezie. Bawiliśmy się doskonale! Wymienialiśmy się spostrzeżeniami na temat tegorocznej aury i jej skutków dla gospodarowania w pasiekach… zbiorów miodu, kondycji pszczół i pszczelarzy;-) i nie tylko…Powodów obecności na takim spotkaniu jest wiele, ale najważniejsze z nich to kontakt z ludźmi podzielających naszą pasję, możliwość podzielenia się problemami i sukcesami w prowadzeniu pasieki, skorzystanie z życzliwej i szczerej pomocy w każdej ważnej sprawie.

Dziękuję wszystkim obecnym za współpracę, radosną atmosferę i wielką wyrozumiałość dla „nowych” pszczelarzy. Do zobaczenia na kolejnym spotkaniu.

Jola, żona jednego pszczelarza.

Słowo od Prezesa Sudeckiego Klubu Pszczelarza.

Jest czas pracy, jest czas szkoleń ale i jest czas wypoczynku. Ważną rzeczą jest ażeby zregenerować swoje siły i odpocząć po ciężkiej pracy w pasiekach. Dlatego też, Klub wychodzi na przeciw swoim członkom i organizuje im udany wypoczynek – relaks.

Darz miód

Kazimierz Czechowski.